O NAS

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
Teac » O nas

O MARCE TEAC

Teac Corporation

Oferta japońskiej firmy TEAC jest szalenie zróżnicowana. Ten istniejący od ponad 50 lat producent wytwarza szeroką paletę produktów od kina domowego, po przez bardzo wysoko cenione, przystępne cenowo, urządzenia stereofoniczne, aż do hi-endowych odtwarzaczy CD i DVD z rewelacyjnym napędem HDM VRDS. W ostatnich latach, TEAC, zdobywa także znaczącą pozycję w świecie PMP (Portable / Personal Media Player), oferując swoi klientom produkty doskonale wykonane, wykorzystujące do budowy materiały wyłącznie najwyższej jakości, nowoczesne i sławne już z bardzo dobrej jakości dźwięku i obrazu.

W bieżącej ofercie znajduje się wiele bardzo ciekawych propozycji. Oprócz cieszącej się niesłabnącą popularnością ekskluzywnej linii Esoteric, należą do nich trzy serie urządzeń o zmniejszonych, w stosunku do rozwiązań tradycyjnych, gabarytach. Są to linia: "Legacy"- z doskonałymi systemami kina domowego, oraz wykonane z niemal zegarmistrzowską perfekcją linie Reference 300. Zwłaszcza ta ostatnia cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród "audiofilów" chcących zaopatrzyć się w dodatkowy system np. do sypialni.

Nowością na rynku jest linia "Distinction" składająca się z dwóch grup produktów: stereo i kino domowe. Jest to połączenie bardzo solidnego wykonania z ponadczasowym wyglądem i doskonałym dźwiękiem.

Warta odnotowania jest także cała gama produktów o bardzo nowoczesnym wyglądzie, nadających się do umieszczenia w nowoczesnych pomieszczeniach.

Znaczną część dochodu firmy TEAC, wnosi dział firmy pracujący pod marką Tascam, a zajmujący się produkcją urządzeń profesjonalnych.

powrót początek strony
Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Hi-Fi Kolumny głośnikowe Systemy do iPod/iPhone Radioodbiorniki
Dla prasy Reklamy Testy Newsy Ulotki produktowe Multimedia Instrukcje obsługi Zdjęcia Hi-Res